W dniach 12-14 kwietnia odbędą się 18. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz 5. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab. Podczas tych wydarzeń profesjonaliści, pracownicy badawczy oraz kadra naukowa mogą poznać nowe produkty i rozwiązania stosowane w różnego rodzaju laboratoriach. Bogaty program merytoryczny gwarantuje z kolei możliwość wzięcia udziału w konferencjach i seminariach odnoszących się do aktualnych dla branży zagadnień. 

 

Targi EuroLab i CrimeLab to miejsce prezentacji oferty przez polskich i zagranicznych wystawców. Wśród najnowszych rozwiązań i technologii dla laboratoriów znajdą się m.in. sprzęty, oprzyrządowanie, umeblowanie czy oprogramowanie. Do sektorów tematycznych Targów EuroLab, tj. analityki chemicznej, biotechnologii i Life Science, metrologii i badań jakości, diagnostyki laboratoryjnej, nanotechnologii i techniki kryminalistycznej, dołączyło w tym roku materiałoznawstwo. Targi są doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, znalezienia partnerów biznesowych, ale też wymiany doświadczeń i zapoznania się z opiniami ekspertów i wybitnych naukowców.

 

Patronaty

Patronat Honorowy nad Targami EuroLab i CrimeLab objęli: Stanisław Piotrowicz, Przewodniczący Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka; Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości; Jarosław Gowin, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego; prof. Jerzy Duszyński, Prezes Polskiej Akademii Nauk, Komendant Główny Policji oraz Ministerstwo Rozwoju.

 

Informacje praktyczne

Targi EuroLab oraz Targi CrimeLab odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny po dokonaniu obowiązkowej rejestracji na miejscu lub online.

 

Więcej informacji, formularze rejestracyjne online oraz szczegółowy program znajdują się na stronie www.targieurolab.pl.