Niniejsza nota prawna stanowi regulację prawną dotyczącą korzystania ze stron internetowych Polskiego Towarzystwa Chemicznego, zwanego dalej PTChem, oraz Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie Polskiego Towarzystwa Chemicznego, zwanego dalej Muzeum MSC.

 

Prawo autorskie

  1. Treść stron internetowych PTChem i Muzeum MSC chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu PTChem i Muzeum MSC może być przez użytkowników wykorzystywana tylko dla użytku osobistego. Wykorzystanie do innych celów, a w szczególności komercyjnych, w tym kopiowanie, publiczne odtwarzanie lub udostępnianie osobom trzecim w inny sposób, może następować tylko pod warunkiem uzyskania wyraźnego pisemnego zezwolenia ze strony PTChem i Muzeum MSC w ramach przeznaczenia określonego przez PTChem i Muzeum MSC. W celu uzyskania zgody na wykorzystanie zawartości serwisu oraz publikacji linku do www.ptchem.pl lub http://muzeum-msc.pl/ w innych serwisach należy się kontaktować z PTChem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Muzeum MSC pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich.
  3. Prawo do logo PTChem i logo Muzeum MSC oraz tekstów jest zastrzeżone.

Zasady korzystania z serwisu

  1. PTChem i Muzeum MSC zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronach internetowych w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników.
  2. Przesyłając materiał do serwisu, PTChem i Muzeum MSC nabywa nieodpłatne prawo wykorzystania, używania i dystrybuowania takich informacji bez żadnych ograniczeń terytorialnych bądź czasowych.

Odpowiedzialność

  1. Informacje zawarte w serwisie internetowym PTChem i Muzeum MSC zostały zebrane w dobrej wierze i na podstawie źródeł uznanych za wiarygodne, jednak PTChem i Muzeum MSC nie ponosi odpowiedzialności za kompletność, aktualność oraz rzetelność zamieszczonych informacji. Wszelkie informacje zawarte w serwisie PTChem i Muzeum MSC mogą być przedstawione w formie niepełnej, skróconej lub mogą być przedawnione.
  2. Serwis internetowy PTChem i Muzeum MSC posiada linki do stron osób trzecich. PTChem i Muzeum MSC nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach.
  3. PTChem i Muzeum MSC nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej www.ptchem.pl lub http://muzeum-msc.pl/ ani za ich wykorzystanie przez osoby trzecie.


W przypadku pytań, komentarzy lub uwag dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres:

Polskie Towarzystwo Chemiczne
ul. Freta 16
00-227 Warszawa