Mikroskopia chemiczna i analityczne techniki wielowymiarowe oraz sprzężone


 

Tytuł (z podtytułem) Mikroskopia chemiczna i analityczne techniki wielowymiarowe oraz sprzężone

Autor/ Redaktor Marek Szklarczyk

Format   B5

Rodzaj oprawy  miękka

Liczba stron 104

ISBN 978-83-01-20794-6

Data wydania 10.09.2019 r.

Cena 49 zł

EPUB/MOBI – TAK

IBUK – TAK

 

Kategoria i podkategoria: Nauki matematyczno-przyrodnicze » Chemia » Inne » Mikroskopia chemiczna i analityczne techniki wielowymiarowe oraz sprzężone

Słowa kluczowe: techniki mikroskopii chemicznej, wielowymiarowe techniki chromatograficzne, techniki sprzężone

 

Opis:

Kompendium wiedzy o nowoczesnych technikach analitycznych zawiera informacje na temat technik obrazowania chemicznego, czyli tzw. technik mikroskopii chemicznej.

 

Informacja o autorze/ redaktorze:

Prof. dr hab. Marek Szklarczyk, Laboratorium Elektrochemii, Wydział Chemii, Uniwersytet Warszawski

 

Notka na IV okładkę:

Książka poświęcona jest najnowszym technikom obrazowania chemicznego, czyli mikroskopii chemicznej, analitycznym technikom wielowymiarowym oraz technikom sprzężonym dla których aparatura jest obecnie dostępna na rynku analitycznym.

 

W książce przedstawione są w zwięzły sposób podstawy teoretyczne omawianych technik oraz sposób działania aparatury pomiarowej, a następnie przedstawione są możliwości zastosowań danej metody z podaniem konkretnych przykładów. Taki układ książki zapewnia szybkie zapoznanie się z możliwościami przedstawionych metod i wybranie metody pozwalającej na zweryfikowanie własnych hipotez badawczych, czy też zapewnienie wyboru odpowiedniej techniki do kontroli procesów produkcyjnych jak i analiz środowiskowych.

 

 

Publikacja skierowana jest do personelu laboratoriów analitycznych, studentów i osób przygotowujących wykłady na wydziałach chemii, biologii, fizyki i wydziałach materiałowych jak i wszystkich osób pragnących zapoznać się z najnowszymi technikami analitycznymi.

 

 

 

Stworzono dla PTChem. Wszystkie prawa zastrzeżone

Administrator strony: Dr Joanna Drzeżdżon