III Warsztaty POL-OPENSCREEN


Krajowa Biblioteka Związków Chemicznych

 

Infrastruktura Krajowej Biblioteki Związków Chemicznych (KBZCh) POL-OPENSCREEN, po uruchomieniu jej ponad rok temu i po okresie rozruchu, funkcjonuje zgodnie z przeznaczeniem przyjmując deponowane związki do banku KBZCh i udostępniając je do badań.

 

Kontynuujemy również organizowanie Warsztatów KBZCh, mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w trzeciej już edycji tych spotkań, III Warsztatach Krajowej Biblioteki Związków Chemicznych POL-OPENSCREEN.

 

Warsztaty odbędą się w dniach 9 i 10 maja 2023  (wtorek i środa).  Dla tych z Państwa którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z infrastrukturą KBZCh znajdującą się w siedzibie IBM PAN przy ul. Tylnej 3a zostanie zorganizowany transport i tura w zaplanowanej przerwie.

 

W programie przewidujemy jak uprzednio 2-3 wykłady plenarne. Zapraszam wszystkich Państwa i Państwa Współpracowników do zgłaszania prezentacji, na każdą  z nich przeznaczone będzie 30 min.  Tematyka prezentacji dowolna, pożądane jednak aby była związana z zagadnieniem poszukiwania nowych leków i innych związków bioaktywnych, prezentacje oparte na Państwa pracach mile widziane podobnie jak prezentacje przeglądowe poruszające ważne i aktualne zagadnienia w naszej dziedzinie. Byłbym wdzięczny za przesłanie tytułów prezentacji, o ile możliwe do dnia 26 kwietnia.

 

Udział w Warsztatach jest bezpłatny, organizatorzy pokryją też koszty podróży i zakwaterowania w hotelu w Łodzi dla tych z Państwa którzy będą zainteresowani. Więcej szczegółów organizacyjnych zostanie przesłana wkrótce, zapraszam również do odwiedzenia nowej strony internetowej http://www.pol-openscreen.pl/

Stworzono dla PTChem. Wszystkie prawa zastrzeżone

Administrator strony: Dr Joanna Drzeżdżon