Zapraszamy na wykład „Pieniądz: historia, teraźniejszość, przyszłość” który wygłosi dr inż. Adam Żabka


Szanowni Państwo

Zapraszamy na wykład pt.: „Pieniądz: historia, teraźniejszość, przyszłość” który wygłosi dr inż. Adam Żabka reprezentujący Akademię WSB z Dąbrowy Górniczej, Prodziekan.

Wykład w ramach programu: "Przyjazna Nauka” w dniu 11 lutego 2025 o godz. 17.00 w trybie zdalnym.

W wykładzie przedstawiona zostanie ewolucja pieniądza na przestrzeni dziejów: od rzadkich substancji, przez metale, przede wszystkim złoto i srebro, aż po pieniądz fiducjarny, którym posługujemy się do dzisiaj a także jaka przyszłość czeka nasz pieniądz.

W celu wzięcia udziału w wykładzie prosimy o zalogowanie się poprzez link: https://vms.noxmeet.com/b/sit-qgj-smj a następnie podać kod dostępu: 848190 oraz wpisać imię i nazwisko.

Stworzono dla PTChem. Wszystkie prawa zastrzeżone

Administrator strony: Dr Joanna Drzeżdżon