Aktualności


Informujemy, że biuro Polskiego Towarzystwa Chemicznego od jutra - czwartek, 12 marca 2020, aż do odwołania będzie nieczynne. Decyzją Prezydenta m.st. Warszawy placówki muzealne od 12 marca mają być zamknięte, a Dyrekcja Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie podjęła decyzję o zamknięciu całego budynku przy ul. Freta 16.


Dziś – 11.02.2020 – Międzynarodowy Dzień Kobiet i Dziewcząt w Nauce. Z tej okazji życzymy samych sukcesów w życiu naukowym! Jutro - Global Women's Breakfast – okazja do spotkania i dyskusji podczas śniadania.


Egzaminy maturalne rozpoczną się 4 maja i będą przeprowadzane: rano - początek o godz. 9.00, oraz po południu - początek o godz. 14.00. Sesja maturalna rozpocznie się 4 maja egzaminem pisemnym z języka polskiego na poziomie podstawowym. Tego samego dnia po południu będzie przeprowadzony egzamin z polskiego na poziomie rozszerzonym, zaś 5 maja rano odbędzie się egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Dopiero 11 maja o godz. 9:00 uczniowie przystąpią do egzaminu z chemii. Czas rozpocząć naukę. Powodzenia!!!

Stworzono dla PTChem. Wszystkie prawa zastrzeżone

Administrator strony: Dr Joanna Drzeżdżon